Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ulic Zawadzkiej i Przykoszarowej. Kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącą przez przejście pieszą. Kobieta trafiła do szpitala.
Zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała wczoraj, tuż przed godz. 21:00. Przechodząca przez oznakowane przejście piesza została potrącona przez kierującego osobową toyotą. Z informacji przekazanych nam przez Edytę WIlczyńską z KWP w Białymstoku wynika, że kierujący samochodem mężczyzna był nietrzeźwy.
Poszkodowana trafiła do szpitala. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek.