Łomża: Osobówka wbija się w ciężarówkę przed komendą policji [VIDEO i FOTO]

28/06/2024 17:30

Dzisiaj, po godzinie 16:00, na ul. Wojska Polskiego w Łomży, tuż przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji, doszło do poważnej kolizji. Litewski kierowca osobowego forda, jadący od strony Ronda Kościuszki, wbił się w naczepę tira, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Siła uderzenia była na tyle duża, że osobówka wybiła belkę przeciwnajazdową ciężarówki.

Pomimo poważnych uszkodzeń samochodu, litewski kierowca wyszedł z kolizji bez szwanku. Dzięki belce przeciwnajazdowej, która odegrała kluczową rolę w ochronie życia kierowcy, udało się uniknąć tragicznych skutków wypadku. Belka przeciwnajazdowa to urządzenie montowane w tylnej części samochodów ciężarowych, mające na celu ochronę osób podróżujących pojazdami osobowymi przed najechaniem na tył ciężarówki.

W wyniku wypadku, na ul. Wojska Polskiego oraz Rondzie Kościuszki, wprowadzono ruch wahadłowy. Pomiędzy godziną 16:00 a 17:00 tworzyły się ogromne korki, co znacząco utrudniło poruszanie się po mieście.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/03/2025 08:59

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości