2 promile alkoholu miała w organizmie 22-latka, która na Alei Legionów w Łomży doprowadziła do kolizji z wojskowym honkerem.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23:40, na wysokości jednostki wojskowej w Łomży. Z ustaleń policjantów wynika, że 22-letnia kierująca volkswagenem nieprawidłowo wykonała manewr omijania samochodu wojskowego, w wyniku czego doszło do jego uszkodzenia.
Okazało się, że młoda kierująca miała 2 promile alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.