Reklama

Łomża. Pijana 22-latka uderzyła w wojskowy samochód [FOTO]

06/09/2022 09:05

2 promile alkoholu miała w organizmie 22-latka, która na Alei Legionów w Łomży doprowadziła do kolizji z wojskowym honkerem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23:40, na wysokości jednostki wojskowej w Łomży. Z ustaleń policjantów wynika, że 22-letnia kierująca volkswagenem nieprawidłowo wykonała manewr omijania samochodu wojskowego, w wyniku czego doszło do jego uszkodzenia. 

Okazało się, że młoda kierująca miała 2 promile alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości