Prawie promil alkoholu miał w organizmie 28-letni kierowca skody, który wczoraj uderzył w latarnię na ul. Sikorskiego w Łomży.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22:00, w rejonie skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Dworną.
Z policyjnej relacji wynika, że 28-letni kierowca skody nie dostosował prędkości do warunków i wypadł z drogi na łuku ul. Sikorskiego. Przejażdżka zakończyła się na latarni, która następnie przewróciła się na chodnik. Okazało się, że kierowca miał w organizmie prawie promil alkoholu. 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut.
Przewróconą latarnią zajęli się fachowcy.