Kierująca peugeotem na prostym odcinku drogi, na przejściu dla pieszych, staranowała dwa znaki.
Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 14. na ul. Browarnej.
Kierująca peugeotem, jadąc od ulicy Nowogrodzkiej, na przejściu dla pieszych, staranowała dwa znaki. Była trzeźwa.
Przez funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego została ukarana mandatem karnym.