Jedna osoba została zabrana do szpitala po wypadku na ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Na wysokości ul. Bernatowicza zderzyły się tam dwa auta osobowe.
Do wypadku doszło około godziny 15.00
Ze wstępnych informacji wynika, że opel zafira wyjeżdżając z ul. Bernatowicza nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie yaris. W wyniku wypadku kierująca toyotą trafiła do łomżyńskiego szpitala.
Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.