Reklama

Łomża: Wypadek na Nowogrodzkiej [FOTO]

09/05/2021 16:37

Jedna osoba została zabrana do szpitala po wypadku na ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Na wysokości ul. Bernatowicza zderzyły się tam dwa auta osobowe.

Do wypadku doszło około godziny 15.00

Ze wstępnych informacji wynika, że opel zafira wyjeżdżając z ul. Bernatowicza nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie yaris. W wyniku wypadku kierująca toyotą trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości