Do zdarzenia doszło podczas egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala.
Oficer prasowy łomżyńskiej policji potwierdza, że policjanci otrzymali informację o takim zdarzeniu.
Miało dojść do niego podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii T. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy wyjaśniają jego okoliczności i przyczyny, Poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala.
Do wypadku mogło dojść podczas podłączania przyczepy do ciągnika.