Reklama

Łomża: Wypadek podczas egzaminu na prawo jazdy. Osoba poszkodowana przewieziona do szpitala

29/05/2020 13:26

Do zdarzenia doszło podczas egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Oficer prasowy łomżyńskiej policji potwierdza, że policjanci otrzymali informację o takim zdarzeniu.

Miało dojść do niego podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii  T. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy wyjaśniają jego okoliczności i przyczyny, Poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala.

Do wypadku mogło dojść podczas podłączania przyczepy do ciągnika.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości