Łomżyńscy policjanci poszukiwali 40-letniego mieszkańca miasta.
Mężczyzna wyszedł z domu w sobotni poranek. Wczoraj policjanci opublikowali jego wizerunek i zwrócili się o pomoc do wszystkich osób, które mogły pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu.
Poszukiwania zostały zakończone. Policja podaje, że mężczyzna odnalazł się.