Przed piłkarzami ŁKS-u Łomża kolejne spotkanie kontrolne.
W sobotę o godz. 12:00 na boisku bocznym przy ul. Zjazd 18 podopieczni Marcina Płuski zagrają z Hutnikiem Warszawa. To wicelider IV ligi mazowieckiej, który traci cztery punkty do Wisły II Płock. W przerwie pomiędzy rundami do ekipy ze stolicy dołączył m.in. były reprezentant Polski - Ariel Borysiuk czy ostatnio występujący w Stomilu Olsztyn - Marcin Stromecki.
- Za nami cztery jednostki treningowe. Mieliśmy mikrocykl kontrolno-regeneracyjny. Przed nami kolejny sprawdzian. Będziemy gościć ciekawy zespół, który chce awansu do trzeciej ligi - mówi Marcin Płuska, szkoleniowiec ŁKS-u.
W kadrze zabraknie jedynie Szymona Kuźmy. Warto wybrać się na spotkanie, by obejrzeć nowe nabytki ŁKS-u. W ostatnim czasie władze klubu ogłosiły pozyskanie: Dawida Owczarka, Mikołaja Tarnackiego, Adriana Olszewskiego, Patryka Winsztala, Huberta Antkowiaka, Filipa Karmańskiego, Kamila Wengera.
W miniony weekend nasi pokonali 3:1 Wigry Suwałki. Na listę strzelców wpisali się: Luis Felipe Silva da Silva, Rafał Maćkowski oraz Hubert Antkowiak.
fot. Gosiewski Fotografia