Rezerwy ŁKS-u Łomża odniosły efektowne zwycięstwo w meczu sparingowym z Narwią II Ostrołęka.
Spotkanie miało szczególny wymiar dla trenera gospodarzy Tomasza Staniórskiego, który w przeszłości pracował z pierwszym zespołem ostrołęckiej Narwi.
- Dla mnie to był mecz pełen wspomnień. Kiedyś prowadziłem pierwszy zespół Narwi, teraz odpowiadam za wyniki naszej młodzieży - mówił po meczu trener Tomasz Staniórski.
Choć pierwsza połowa nie przyniosła goli, to kibice mogli zobaczyć sporo sytuacji podbramkowych, zwłaszcza po stronie łomżan. Po przerwie lider Klasy Okręgowej nie pozostawił już złudzeń, kto był lepszy tego dnia. Dwa trafienia zanotował Łukasz Kijek, a wynik ustalił Bartosz Chorążewicz.
- Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, wynik mógł być jeszcze wyższy. Narew miała swoje okazje, ale my w pierwszej połowie stworzyliśmy więcej sytuacji, zabrakło jedynie skuteczności - ocenił Staniórski.
W następną sobotę Łomżanie podejmą Rzekuniankę Rzekuń. Początek starcia o godz. 16:00.
ŁKS II Łomża - Narew II Ostrołęka 3:0 (0:0)
Bramki: Kijek x2, Chorążewicz.