Rosły obrońca odszedł z ŁKS-u Łomża. Kamil Dobrowolski wraz z Łukaszem Świderskim przenieśli się do V-ligowej Narwi Ostrołęka.
Wychowanek klubu z Łomży dosyć szybko został zauważony przez Jagiellonię Białystok. Grał w tym klubie w Centrlanej Lidze Juniorów U-15 oraz w zmaganiach juniorów młodszych. W 2019 roku wrócił juniorów ŁKS-u. W sezonie 2020/2021 zadebiutował w seniorach. Zaliczył sześć meczów. W następnych trzech sezonach był podstawowym graczem ekipy. Rok temu przyczynił się do awansu biało-czerwonych do III ligi. Rozegrał 35 meczów i zdobył dwa gole.
ZOBACZ TAKŻE: Grał w ŁKS-ie. Świderski ma nowy klub
Jesienią wystąpił w 11 spotkaniach (488 minut). Dziewięć razy wybiegał na boisko w podstawowym składzie. Otrzymał również dwie żółte kartki i dwie czerwone. Teraz będzie chciał pomóc Narwi w awansie do IV ligi.
Powodzenia.
fot. Narew Ostrołęka