Reklama

Łomżanki jadą do Szubina

Przed koszykarkami UKS-u 4 Łomża kolejny sprawdzian. Już dzisiaj rozpoczną zmagania w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki - Pantery Basket Cup.

W Szubinie zagra 10 zespołów. Rywalizacja będzie odbywać się w kat. U-15. Nasz zespół wystąpi w składzie: Maja Białomyzy, Julia Kołakowska, Aleksandra Cwalina, Sandra Smaługa, Amelia Zoń, Nikola Modzelewska, Wiktoria Kupis, Milena Kuliś, Laura Nikonowicz, Wiktoria Dąbkowska, Nikola Baczewska, Oliwia Kozłowska. Trener: Michał Piotrowski.


GRUPA A 
Agrosonic Pantery Szubin
Bycza Akademia SP2 Gniezno
JET Service Basket PIŁA 
Junior Basket Club Olsztyn
Wisły CanPack Kraków

GRUPA B
UKS 4 Łomża 
Błękitny Delfin Bydgoszcz
PGE Spójnia Stargard
PTK Pabianice
Basketstal Grudziądz

Reklama

PLAN MECZÓW NASZYCH 
PIĄTEK

17:45 UKS 4 Łomża - PTK Pabianice 
21:00 UKS 4 Łomża - PGE Spójna Stargard Gdański
SOBOTA
10:30 UKS 4 Łomża - BD Bydgoszcz 
18:00 UKS 4 Łomża - Basketball Grudziądz 

Wszystkie mecze będzie można obejrzeć  na żywo. Aktualne tabele, terminarz i linki do transmisji będą udostępniane na www.panterybasketcup.pl.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości