Reklama

Łomżanki na drugim miejscu! Zosia Fraszczyk z wyróżnieniem [FOTO]

15/06/2024 19:26

Zespół UKS-u 4 Łomża uczestniczył w IV turnieju o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 Mrągowie.

Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Mileny Grabowskiej z rocznika 2014 zmierzyły się z trzema zespołami od rok starszymi. Łomżanki wygrały z ekipami z Nidzicy oraz gospodyniami i przegrały z koszykarkami ze stolicy. Zofia Fraszczyk została wybrana najlepszą zawodniczką w zespole.

UKS 4 Łomża zagrał w składzie: Aniela Nowacka, Maria Nowak, Aleksandra Wysocka, Anna Trzonkowska, Oliwia Załęcka, Julia Zalewska, Maja Bronowicz, Klara Wybraniak, Zofia Fraszczyk, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Taraszkowska, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Danuta Zapert. Trenerzy: Marcin Piotrowski, Milena Grabowska.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/06/2024 20:57
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości