Zespół UKS-u 4 Łomża uczestniczył w IV turnieju o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 Mrągowie.
Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Mileny Grabowskiej z rocznika 2014 zmierzyły się z trzema zespołami od rok starszymi. Łomżanki wygrały z ekipami z Nidzicy oraz gospodyniami i przegrały z koszykarkami ze stolicy. Zofia Fraszczyk została wybrana najlepszą zawodniczką w zespole.
UKS 4 Łomża zagrał w składzie: Aniela Nowacka, Maria Nowak, Aleksandra Wysocka, Anna Trzonkowska, Oliwia Załęcka, Julia Zalewska, Maja Bronowicz, Klara Wybraniak, Zofia Fraszczyk, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Taraszkowska, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Danuta Zapert. Trenerzy: Marcin Piotrowski, Milena Grabowska.