Reklama

Łomżanki z cennym przetarciem w Warszawie

Pierwszoligowy zespół Handball Łomża wziął udział w turnieju „Mistrzowie Pokoleń”, który odbył się w Warszawie. 

Dla podopiecznych trenerki Anety Kutny był to intensywny sprawdzian. W ciągu jednego dnia rozegrały aż cztery spotkania, z których każde trwało po 30 minut.

Łomżanki pokazały się z dobrej strony, notując zwycięstwo z SMS-em ZPRP I Płock oraz odniosły skromną porażkę jednym trafieniem z AZS AWF Warszawa. Mniej udanie zakończyły się dla nich starcia z zespołami Handball Warszawa oraz SMS ZPRP II Płock, w których musiały uznać wyższość rywalek.

Mimo mieszanych wyników, turniej był cennym doświadczeniem dla drużyny, która miała okazję sprawdzić swoje możliwości na tle solidnych przeciwników przed zbliżającym się sezonem ligowym.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości