Reklama

Łomżanki zdmuchnęły Huragan

26/04/2024 16:24

Podopieczne Michała Piotrowskiego wygrały kolejny mecz ligowy w zmaganiach organizowanych przez Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki Województwa Mazowieckiego. 

Zespół UKS-u 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk pewnie poradził sobie z Huraganem Wołomin. Zespół walczący w rozgrywkach U-14 umocnił się na pozycji wicelidera i cały czas liczy się w walce o tytuł mistrza województwa mazowieckiego. Bilans naszego zespołu w lidze to 12 wygranych i 1 przegrana. 

Huragan Wołomin - UKS 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk 52:78 (10:16, 15:24, 11:15, 16:23)

UKS 4: M. Białomyzy 3, J. Kołakowska 12, A. Cwalina 7, A. Dardzińska, N. Modzelewska 17, W. Kupis 12, M. Kuliś, L. Nikonowicz 3, W. Dąbkowska 3, N. Baczewska 16, O. Kozłowska 3, N. Brajczewska 2.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/04/2024 16:32
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości