Reklama

Łomżynianki jadą do Ujazdu. Piotrowski: Dziękujemy prezydentowi oraz jego zastępcy za pomoc

Drużyna UKS-u 4 Łomża już w dniach 10–12 kwietnia weźmie udział w Ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13, który odbędzie się w Ujeździe. 

Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego są gotowe, by walczyć punkty i z dumą reprezentować Łomżę na ogólnopolskiej arenie.

- Chcemy podziękować prezydentowi miasta Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz jego zastępcy Andrzejowi Stypułkowskiemu za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu. Dzięki nim nasze zawodniczki mogą realizować swoje marzenia, zdobywać cenne doświadczenie i reprezentować Łomżę w tak prestiżowych rozgrywkach - mówi trener Marcin Piotrowski.

Reklama

Harmonogram spotkań:
Piątek, 10 kwietnia 
16:30 UKS 4 Łomża - Rawia BWEKO Rawicz
Sobota, 11 kwietnia 
15:15 PTK Furta Pabianice - UKS 4 Łomża
Niedziela, 12 kwietnia
12:15 UKS Orlik 4Ever Ujazd - UKS 4 Łomża

- Wsparcie lokalnych władz daje nam ogromną motywację do ciężkiej pracy. To dla nas sygnał, że kobieca koszykówka w Łomży ma znaczenie i może się dynamicznie rozwijać - dodaje trener Piotrowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości