Drużyna UKS-u 4 Łomża już w dniach 10–12 kwietnia weźmie udział w Ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13, który odbędzie się w Ujeździe.
Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego są gotowe, by walczyć punkty i z dumą reprezentować Łomżę na ogólnopolskiej arenie.
- Chcemy podziękować prezydentowi miasta Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz jego zastępcy Andrzejowi Stypułkowskiemu za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu. Dzięki nim nasze zawodniczki mogą realizować swoje marzenia, zdobywać cenne doświadczenie i reprezentować Łomżę w tak prestiżowych rozgrywkach - mówi trener Marcin Piotrowski.
Reklama
Harmonogram spotkań:
Piątek, 10 kwietnia
16:30 UKS 4 Łomża - Rawia BWEKO Rawicz
Sobota, 11 kwietnia
15:15 PTK Furta Pabianice - UKS 4 Łomża
Niedziela, 12 kwietnia
12:15 UKS Orlik 4Ever Ujazd - UKS 4 Łomża
- Wsparcie lokalnych władz daje nam ogromną motywację do ciężkiej pracy. To dla nas sygnał, że kobieca koszykówka w Łomży ma znaczenie i może się dynamicznie rozwijać - dodaje trener Piotrowski.