Fighterzy z obu łomżyńskich klubów MMA wzięli w sobotę udział w Amatorskim Pucharze Polski MMA REAL PHARM zorganizowanym podczas Forum MMA na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Dorobek łomżyniaków do trzy złote krążki dla Fight Club Łomża i dwa srebrne dla Black Horse MMA.
2 kwietnia zawodnicy Fight Club łomża wzięli udział w Amatorskim Pucharze Polski MMA REAL PHARM w Warszawie. Hubert Sulewski w kategorii junior 61 kg, najmłodszy reprezentant klubu nadal pozostaje niepokonany po raz ósmy w tym roku zdobywając złoty medal.
Piotr Mroczkowski w kat senior 70kg zdeklasował swoich przeciwników wygrywając 3 walki (wszystkie przez poddanie), zdobywając złoty krążek. Patryk Nacewicz w kat senior 77kg. zdominował swoich przeciwników w walkach, nie pozostawiając im szans na wygrane i zasłużenie zakończył zawody na najwyższym stopniu podium.
- Gratulujemy chłopakom, dziękujemy za bardzo emocjonujące walki i za godne reprezentowanie naszego klubu!! Po raz kolejny FIGHT CLUB ŁOMŻA mocno zaznaczył swoją pozycje na mapie Polski - podkreśla Damian Zorczykowski, trener Fight Club Łomża.
W tym samym turnieju wystartowało też trzech reprezentantów Black Horse MMA. Dwaj z nich: Krystian Cwalina w kat.-77kg Senior oraz Jakub Sakowski w kat.-77 Junior wywalczyli srebrne medale.