Reklama

Łomżyńscy siłacze na podium w Puławach

24/05/2016 05:04

W II Otwartych Mistrzostwach Klubu GryFit w wyciskaniu sztangi leżąc rozegranych w minioną sobotę w Puławach wystartowało czterech zawodników Łomżyńskiego Stowarzyszenia Sportów Siłowych. Trzej z nich wrócili do domu z medalami.

Dwa brązowe i jeden srebrny krążek, to trofea zdobyte przez zawodników Łomżyńskiego Stowarzyszenia Sportów Siłowych podczas II Otwartych Mistrzostwach Klubu GryFit w wyciskaniu sztangi leżąc rozegranych w minioną sobotę w Puławach.

W kategorii weteranów na podjum stanęło dwóch zawodników klubu: Janusz Kobrzeniecki zdobywając brąz oraz Zbigniew Wawrzyniak - srebro. Dobrze zaprezentował się również Daniel Milkiewicz zdobywając III miejsce w kategorii wagowej 72kg. Poza podium zawody ukończyli: Marcin Sokołowski, Mateusz Kacperski i Michał Detkiewicz

Reklama

Za naszym pośrednictwem zawodnicy chcą serdecznie podziękować Prezydentowi Łomży Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie w przygotowaniach i umożliwienie wyjazdu na zawody.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama