Reklama

"Łomżyńska Zima" młodych koszykarzy z całego kraju

25/02/2016 08:57

Młodzi koszykarze z całej Polski zjeżdżają już dziś do Łomży, by przez najbliższe trzy dni walczyć w XIX Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki chłopców rocznik 2003 "Łomżyńska Zima 2016". Turniej rozgrywany będzie od piątku do niedzieli w hali im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży.

Przez trzy dni rywalizować będą ze sobą zespoły z: UKS „La Basket" Warszawa, UKS „Trójka" Żyrardów, UKS „Trójka" Nidzica, UKS „Trójka" Działdowo, AS Mrągowo, „Iskra" Konstantynów i gospodarz UKS „Dziewiątka" Łomża.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na dużo dobrej koszykówki w wykonaniu najmłodszych oraz liczą na żywiołowy doping łomżyńskiemu zespołowi. Wstęp wolny.

PROGRAM TURNIEJU

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości