Reklama

Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych po raz piąty

02/09/2015 05:59

Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim w Łomży odbędzie się Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży i Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i Ja". Będzie to już piąta edycja tej wspaniałej imprezy.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00 na Stadionie Miejskim w Łomży. Do udziału w zawodach zostali zaproszeni zawodnicy z SP Nr 5, Sp Nr 10, PG Nr 2, Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji „Vita Familiae" z Kolna, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Łomża, Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku, Zespołu Szkół Specjalnych w Grajewie i Łomży, Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szumowie, WTZ Stowarzyszenia Rodzicie Dzieciom w Marianowie, WTZ w Starych Raciborach, DPS w Tykocinie, WTZ w Dołubowie, Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Ostrołęce, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Długoborzu, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Łomży, Warsztatów Zajęciowych BONA w Łomży, Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji, Rehabilitacji, Wsparcia Społecznego i Samorządności w Zambrowie, Zespół Szkół Nr 12, WTZ „Caritas" Archidiecezji Białostockiej, Środowiskowego Domu Samopomocy w Łapach.

Zawodnicy wezmą udział w takich konkurencjach jak: wyścigi na wózkach, chód z asystą, bieg na 100 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Konkurencje lekkoatletyczne zostały podzielone według stopnia niepełnosprawności oraz wieku zawodników.

Reklama

Jak co roku organizatorzy liczą na niezapomniane emocje i dobrą zabawę! Zapraszają także do wspólnego kibicowania.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości