Reklama

Łomżyński walec jedzie dalej!

Szósty mecz i szóste zwycięstwo zespołu Tomasza Staniórskiego.

ŁKS II nie dał żadnych szans ekipie rywali. GKS Stawiski przegrał 1:6. Biało-czerwoni są liderem tabeli. Mają na koncie komplet punktów i nie zamierzają się zatrzymywać. Nasi zdobył 47 goli, a stracili zaledwie 3.

W następny weekend łomżanie zmierzą się na wyjeździe z Warmią II Grajewo. 

ŁKS II Łomża - GKS Stawiski 6:1 (2:0)
Bramki:
Chojczak 22', Żebrowski 45', 71', Bernatowicz 78', Lesicki 85', Zduńczyk 87' - 90+1'.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości