Reklama

Łomżyńskie licea najlepsze w futsalu [FOTO]

18/03/2016 16:12

W finale Licealiady Województwa Podlaskiego w Futsalu zmierzyły się dziś w Hali im. Olimpijczyków Polskich cztery najlepsze drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych w województwie podlaskim, po dwie z Łomży i Białegostoku. Najlepsi w finale, ale też w przekroju całego sezonu I ligi wojewódzkiej okazali się piłkarze  łomżyńskiego Mechaniaka, którzy wyprzedzili swoich kolegów z III LO w Łomży.

Do finału zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny z I ligi wojewódzkiej futsalu: Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomżu, III Liceum Ogólnokształcące w Łomży oraz dwa białostockie ogólniaki - VI i VIII LO w Białymstoku.

W finale liczyły sie punkty zdobyte przez zespoły w lidze, więc w dużym stopniu już przed nim karty były rozdane. Największe szanse na mistrzowski tytuł miał łomżyński Mechaniak prowadzony przez trenera Artura Nadolnego, który nie wypuścił go z rąk wygrywając dziś wszystkie swoje spotkania.

Reklama

Drugie miejsce w województwie zajęła ekipa III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży prowadzona przez trenera Wojciecha Pietruszewskiego. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z VI LO w Białymstoku, a czwartą lokatą musieli się zadowolić ich koledzy z VIII LO.

Puchary i medale piłkarzom wręczyli dyrektor ZSMiO nr 5 w Łomży Jacek Kocoń i przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego w Łomży Marek Brzozowski.

Wyniki spotkań:

ZSMiO nr 5 Łomża - VIII LO Białystok 7:3 (4:0) III LO Łomża - VI LO Białystok 3:3 (0:1) VIII LO Białystok - III LO Łomża 9:4 (3:3) ZSMiO nr 5 Łomża - VI LO Białystok 5:2 (2:0)
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama