W trakcie walnego zebrania Członków Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego wybrano skład zarządu oraz Komisji Rewizyjnej na kolejną kadencję.
Gratulujemy nowo wybranemu zarządowi oraz komisji rewizyjnej. W trakcie zebrania podziękowano ustępującym członkom zarządu: Barbarze Kalinowskiej, Marcie Muczyńskiej oraz Tomaszowi Brzozowskiemu za ich wkład w rozwój klubu.
Nowy zarząd klubu przedstawia się następująco:
Łukasz Uściłowski – prezes
Norbert Mieczkowski – wiceprezes
Marcin Kamiński – skarbnik
Bartosz Święciński – sekretarz
Marcin Sawko – członek zarządu
Mariusz Siok – członek zarządu
Katarzyna Chojnowska – członek zarządu
Karolina Kuczyńska – członek zarządu
Kamila Białobrzeska – członek zarządu
Skład Komisji Rewizyjnej przedstawia się następująco:
Marcin Grodzki – przewodniczący
Marcin Muczyński – wiceprzewodniczący
Marcin Marzec – członek komisji
- Cieszę się z wysokiej frekwencji na zebraniu wyborczym. Do pracy w Zarządzie zgłosiło się 15 osób, co świadczy o dużym zaangażowaniu rodziców w sprawy Młodzieżowego ŁKS-u. Ostatecznie w nieco odświeżonej formule będziemy funkcjonować teraz w 9-osobowym składzie. Liczę, że nowe osoby w zarządzie wniosą do naszej pracy świeżość. Pragnę również podziękować osobom, które zakończyły pracę w zarządzie klubu, za ich wkład w rozwój naszego stowarzyszenia - mówi prezes klubu Łukasz Uściłowski.
Reklama
Fot. Kamil Brzostowski