Reklama

Łukasz Wilczek kapitanem Legii Warszawa

21/08/2015 05:59

Łukasz Wilczek, wychowanek UKS Łomżyczka 10, od początku sezonu będzie pełnił funkcję kapitana I-ligowej drużyny koszykówki Warszawskiej Legii.29-letni zawodnik w minionym sezonie był jednym z czołowych zawodników nie tylko Legii, ale całych rozgrywek I ligi.

- Jedynka powinna najbardziej rządzić w zespole. Łukasz ma ku temu predyspozycje. Uważam, że jest to doświadczony zawodnik, o odpowiednich kompetencjach sportowych, personalno-intelektualnych - przyznaje trener Legii Michał Spychała.

- Cieszę się, że mam takie zaufanie w sztabie szkoleniowym. To dla mnie motywujące i mam nadzieję, że po sezonie wszyscy będą mogli powiedzieć, że dobrze wypełniałem swoją rolę - powiedział nowy kapitan Legii Łukasz Wilczek.

Łukasz Wilczek ma 29 lat i występuje na pozycji rozgrywającego. Jest wychowankiem UKS Łomżyczka 10 Łomża, w którym grał w latach 2002–2004.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości