Turniej Charytatywny dla Michała przeszedł do historii. W zmaganiach piłkarskich wzięło udział 10 zespołów, ale najważniejsza była pomoc dla Michała.
- Pragniemy z całego serca podziękować każdemu darczyńcy, sponsorom, artystom, zespołom piłkarskim, ochronie, wolontariuszom, ratownikom medycznym, działaczom społecznym za pomoc i wsparcie w pomocy podczas Turnieju Charytatywnego Dla Michała - mówi Damian Cendrowski.
Jeden z organizatorów przekazał również znakomitą wiadomość o kwocie, którą udało się uzbierać. To dokładnie 17 542 zł!
- Pokazaliśmy, że potrafimy działać ponad podziałami, pomimo różnic, jakie nas dzielą, dbając o wspólne dobro dla Michał Kowalczyka. Dziękujemy, że mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie oraz licytacje, które zakończyły się niesamowitą pulą finansową, jaka została przekazana rodzinie Michała - dodaje.