Reklama

Małe auto wpadło do dużego rowu [FOTO]

25/11/2020 17:56

Kierowca fiata seicento wylądował w rowie, po tym jak próbował włączyć się do ruchu na obwodnicy Konarzyc. Mały fiat dachował, na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło przed godziną 17, na wjeździe z Konarzyc na drogę wojewódzką nr 677.

Kierowca małego fiata włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej zamiast skręcić w prawo, pojechał prosto. Przecinając drogę dla rowerów wpadł do głębokiego rowu, gdzie jego auto dachowało.

Cała sytuacja wyglądała na groźną, na szczęście kierowcy nic się nie stało. Ukarany został „tylko” mandatem karnym.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości