Reklama

Marcin Sasal zostaje w Łomży!

Drużyna Kulturalnych Łomża będzie miała nowego szkoleniowca.

Jak poinformowali przedstawiciele ekipy występującej w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej dziś kontrakt z klubem podpisał Marcin Sasal.

- Dziękujemy ŁKS Łomża za sprawną transakcję! - czytamy w komunikacie.

Od przyszłego sezonu drużyna przechodzi na profesjonalizm. Już niebawem zacznie treningi na dużym boisku. Podpisano kontrakty z: dietetykiem - Nastoli Kebab, trenerem mentalnym, oraz… VAR-em. Przedstawiciele Kulturalnych podziękowali prezesowi Hubertowi Cendrowskiemu, który będzie biegał z kamerą GoPro na głowie!
 
Dodatkowo treningi będą odbywać się sześć razy w tygodniu o 6:00 rano. Klub ogłosił nabór do ekipy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/04/2026 16:08
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości