Pochodzący z Kolna Marcin Sekściński (Porozumienie) złożył rezygnację ze stanowiska wicewojewody podlaskiego.
O swojej decyzji Sekściński poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych:
"Szanowni Państwo, w związku z tym, iż Porozumienie nie jest już członkiem Zjednoczonej Prawicy - a z rekomendacji tej partii pełnię zaszczytną funkcję II Wicewojewody Podlaskiego - złożyłem dziś na ręce Pana Wojewody Bohdan Paszkowski - wojewoda podlaski rezygnację z zajmowanego stanowiska. Bardzo dziękuję tym wszystkim z którymi miałem przyjemność w ciągu tych 20 miesięcy współpracować. Dziękuję Bohdan Paszkowski - wojewoda podlaski, Tomasz Madras, Parlamentarzystom, pracownikom Podlaski Urząd Wojewódzki, wszystkim instytucjom i służbom, samorządowcom, Wszystkim Państwu. To był dla mnie niezwykle cenny czas. Pozdrawiam serdecznie." - czytamy.
Reklama
Marcin Sekściński był wicewojewodą podlaskim od początku 2020 roku
Marcin Sekściński pełnił wcześniej funkcję zastępcy dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Piastował też stanowisko dyrektora Centrum Kultury Gminy Kolno i zasiadał w Radzie Miasta Kolno.
fot. PUW