Dzisiaj po południu, na DK 61 pomiędzy Piątnicą a Kisielnicą doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych oraz dostawczego busa. Trzy osoby zostały poszkodowane i ostatecznie wszystkie trzy trafiły do łomżyńskiego szpitala.
Informację o zdarzeniu łomżyńskie służby otrzymały około godziny 16.15. Do miejscowości Marianowo zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, policję oraz trzy zespoły ratownictwa medycznego. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w wypadku brały udział aż cztery pojazdy: trzy samochody osobowe, którymi w sumie podróżowało siedem osób, w tym dwoje dzieci oraz auto dostawcze, którym przemieszczał się tylko jego kierowca. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do najechania na siebie tych aut. W volkswagena uderzyło audi, w audi suzuki, a w suzuki bus.
Trzy osoby zostały poszkodowane: dwie kobiety z suzuki oraz kierowca busa. Na skutek doznanych obrażeń trafili oni do łomżyńskiego szpitala. Opieki lekarza weterynarii prawdopodobnie będzie potrzebował pies, który towarzyszył poszkodowanym w wyniku wypadku kobietom.
Ruch w obu kierunkach został tymczasowo zablokowany. Czynności zabezpieczające miejsce zdarzenia prowadzą zarówno strażacy, jak i policja.