Piłkarze z Białegostoku nie pojawią się dziś na murawie przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Goście zrezygnowali z gry!
Na dwie dwie godziny przed ostatnią kolejką IV ligi Podlaskiej do biura zadządu ŁKS 1926 wpłynęło pismo od Hetmana Białystok o rezygnacji z dzisiejszego spotkania. Według naszych informacji przyczyną walkowera były “braki kadrowe” w białostockiej drużynie.
ŁKS Łomża po ostatniej kolejce zajmuje 4 miejsce w tabeli IV ligi.