Reklama

Mecz Polska - Włochy odbędzie się na Stadionie Miejskim w Łomży

19/07/2021 08:17

To gratka dla miłośników piłki nożnej. 2 września na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży odbędzie się mecz Polska – Włochy U-20.

O piłkarskim wydarzeniu poinformował prezydent Mariusz Chrzanowski.

„Polski Związek Piłki Nożnej (Łączy nas piłka) podjął decyzję, że 2 września tego roku na stadionie MOSiR Łomża przy ul. Zjazd odbędzie się mecz Polska-Włochy w ramach Ligi Narodów U-20. Wielki futbol znowu zagości nad Narwią. Serdecznie dziękuję prezesowi Podlaski ZPN Sławomirowi Kopczewskiemu za wsparcie!” – czytamy.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości