Po raz kolejny Łomżyński Klub Sportowy 1926 wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Urzędem Miasta w Łomży zorganizuje mecz międzypaństwowy na łomżyńskim stadionie.
Podczas spotkania w dniu 19.08.2015r przedstawicieli obu związków oraz klubu zostały ustalone wstępne szczegóły meczu międzypaństwowego.
Dwumecz Reprezentacji Polski i Słowenii U-19 zostanie rozegrany w Łomży w sobotę 10 października 2015 o godz. 18.00. Dwa dni później natomiast Reprezentacje spotkają się na stadionie Olimpii Zambrów. Mecz w Zambrowie rozegrany zostanie w poniedziałek 12 października o godz. 15.00.