Reklama

Medale fighterów w Grand Prix Polski

19/04/2015 06:42

Pięciu zawodników Fight Club Łomża wzięło udział w rozegranym w sobotę 18 kwietnia w Wołominie turnieju XVII Grand Prix Polski w MMA , Grapplingu i Brazylisjkim Jiu Jitsu. Do Łomży przywieźli czery medale, w tym dwa złote Macieja Roszkowskiego!

Maciej Roszkowski wystartował w dwóch formułach: MMA i GRAPPLINGU w kategorii -84 kg. W obu formułach wywalczył złote medale. W grapplingu w półfinale zwyciężył z posiadaczem czarnego pasa w bjj tradycyjnym, a w finale wygrał przez poddanie. W MMA, po dobrych walkach, stanął również na najwyższym podium.

Patryk Nacewicz rywalizował w dwóch stylach: MMA i BJJ, w kategorii -77 kg.

- Niestety w formule MMA przegrał niesłusznie swoją walkę i odpadł z turnieju. Za to Brazylijskim Jiu Jitsu, bez podziału na pasy, wywalczył srebro, przegrywając jedynie z trenerem z Ostrołęki, który posiada czarny pas bjj tradycyjnego. Dodam, że był to debiut Patryka w kimonach - relacjonuje trener Damian Zorczykowski.

Reklama

Tomasz Chludziński rywalizował w kategorii -77 kg w grapplingu, niestety po wyrównanej walce odpadł z turnieju.

W formule MMA wystartowało również dwóch juniorów. Krystian Nosek walczył w kategorii wagowej -63 kg. Były to jego pierwsze zawody i od razu z sukcesem - wywalczył brązowy medal!

Z kolei Norbert Batogowski nie miał niestety okazji zaprezentować swoich umiejętności ponieważ nikt nie zgłosił się w jego kategorii. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości