Reklama

Medale karateków na Makroregionie

15/03/2016 11:48

Osiem medali przywieźli łomżyńscy karatecy z przeprowadzonych w minioną sobotę (12 marca) w Dobrym Mieście Mistrzostw Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin. Najlepiej zaprezentował się Tomasz Stachacz, który wywalczył złoto w kategorii junior -75 kg.

W sobotę 12 marca br. w Dobrym Mieście miały miejsce Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin. Zawody odbyły się z udziałem 253 zawodników z 35 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate z województw Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego.

Dobrze spisała się ekipa z Łomżyńskiego Klubu Karate zdobywając złoty, srebrny i sześć brązowych medali.

- Najlepiej spisał się Tomasz Stachacz triumfując w kategorii junior -75 kg. Drugie miejsce zajęła Nikola Trzcińska rywalizując w kategorii młodziczek + 55 kg. Brązowe medale zdobyli: Maciej Tercjak, Klaudia Lanczewska, Klaudia Gawryś, Adam Stachacz, Wiktoria Korytkowska oraz Krzysztof Dużyński - poinformował sensei Dariusz Syrnicki z Łomżyńskiego Klubu Karate.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości