Reklama

Medale karateków na ogólnopolskim turnieju [FOTO]

05/10/2015 09:22

Dwunastu młodych zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate wystartowało w minioną sobotę w VII Ogólnopolskim Turnieju dla Dzieci i Młodzieży w Broku. Młodzi karatecy wykonali "110 procent normy", bo w 12 osób zdobyli aż 13 pucharów!

W turnieju wzięło udział 170 młodych karateków z klubów z całej Polski. Bardzo dobry początek sezonu zaliczyli adepci Łomżyńskiego Klubu Karate, którzy w liczbie dwunastu zawodników zdobyli aż trzynaście pucharów, z czego sześć za pierwsze miejsca.

W łączonej kategorii chłopców i dziewczynek w kata (układy) wręcz zdeklasowali swoich rywali zajmując pierwsze i drugie miejsca. Mateusz Długozima stanął na najwyższym podium, zaś Katarzyna Głębocka zajęła miejsce drugie.

- Mateusz zajął też pierwsze miejsce w kategorii kumite (walki) dzieci rocznik 2006/2007 poniżej 45 kg. Pierwsze miejsca w walkach zajęli również: Wiktor Kacprzyk w kategorii kadeci 2002/2003 poniżej 40 kg; Nikola Trzcińska w kategorii kadeci 2002 – 2003 do 60 kg; Tomasz Stachacz w kategorii młodzik 2000/2001 powyżej 65 kg oraz Adam Stachacz w kategorii młodzik 2000/2001 poniżej 65 kg - przekazuje trener młodych karateków Marek Czech.

Reklama

Drugie miejsca zajęli: Marta Dobrowolska w kategorii kumite dzieci 2006/2007 do 35 kg; Bartłomiej Gawarecki w kategorii dzieci 2006/2007 do 35 kg; Jędrzej Perkowski w kategorii kadeci 2002/2003 do 60 kg oraz Wiktoria Korytkowska w kategorii młodzicy 2000/2001 do 55 kg.

Trzecie miejsca zajęli: Oliwier Dzierzgowski w kategorii kadeci młodsi 2004/2005 do 50 kg i Krzysztof Dużyński w kategorii kadet 2002/2003 powyżej 60 kg.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości