Reklama

Medale młodych taekwondzistów

23/05/2016 05:57

Dziewięcioro zawodników Młodzieżowego Klubu Sportowego "MEDYK" Łomża wzięło w sobotę udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Olsztyn w Taekwondo Olimpijskim. Aż ośmioro z nich wróciło do Łomży z medalami!

W sobotę 21 maja 2016 roku w Olecku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Olsztyn w Taekwondo Olimpijskim, w których uczestniczyło około 150 zawodników z Polski i Europy. Młodzieżowy Klub Sportowy "MEDYK" Łomża reprezentowało dziewięcioro zawodników.

W kategorii młodzika złoty medal wywalczyli Jakub Zieliński kat. wagowa do 30 kg, Aleksander Skawski kat. wagowa do 38 kg oraz Agnieszka Łapińska kat. wagowa do 34 kg, brązowy medal zdobył Kacper Rakowski w kat. wagowej do 38 kg. Wśród kadetów bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Jadacki i w kat. wagowej do 37 kg zdobył również złoty medal.

Reklama

W zawodach startowały także dzieci w konkurencjach sprawnościowych. Na wyróżnienie zasłużyli: Jakub Plona, który zdobył dwa brązowe medale; Bartosz Jadacki, który wywalczył brązowy medal oraz Aleksandra Walczak, zdobywczyni srebrnego krążka.

Trenerem zawodników jest Paweł Remiszewski, a sponsorem klubu OSM Piątnica.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama