Reklama

Medale Pucharu Polski taekwondzistów z MKS MEDYK

11/04/2016 05:09

Około 400 zawodników z Polski i Europy uczestniczyło w prestiżowym turnieju BYDGOSZCZ CUP, który jest zarazem Pucharem Polski w Taekwondo Olimpijskim. |W rozegranych w dniach 9-10 kwietnia zawodach wystartowali również zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego "MEDYK". Przywieźli dwa medale.

- W kategorii wiekowej MŁODZIKA na szczególne wyróżnienie zasługuje Agnieszka Łapińska, która po wygraniu w pięknym stylu czterech walk ostatecznie zdobyła złoty medal. Bardzo dobrze wypadł również Kacper Rakowski, który w swojej kategorii wagowej zdobył brązowy medal, przegrywając z późniejszym złotym medalistą - mówi zadowolony z postawy swoich podopiecznych trener Paweł Remiszewski.

Bez medalu niestety wrócił do Łomży Jakub Zieliński, który po bardzo zaciętej walce z wymagającym przeciwnikiem ostatecznie został sklasyfikowany na pozycji 9-18, natomiast w kategorii KADETA miejsce 5-8 zajął Przemysław Jadacki ulegając nieznacznie w drugiej walce swojemu rywalowi.

Reklama

Sponsorem Klubu MKS MEDYK ŁOMŻA jest OSM Piątnica.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości