Reklama

Medale siłaczy z łomżyńskiej bursy [FOTO]

26/03/2019 07:13

Podopieczni Zbigniewa Turowskiego, trenujący na co dzień w Bursie Szkolnej nr 2 w Łomży, zdobyli wiele medali podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Trójboju siłowym GPC - RAW. Mistrzostwa odbyły się w miniony weekend.

Wyniki wychowanków i trenera przedstawiają się następująco:

 

Wojciech Łada w grupie wiekowej 16-17 lat w Przysiadzie:

I miejsce w kat. wag. 67,5 kg z wynikiem 155 kg,

II miejsce w kat. OPEN 16-17 lat,

 

Arkadiusz Jakubiak w grupie wiekowej 16-17 lat w Wyciskaniu Sztangi Leżąc:

I miejsce w kat. wag. 67,5 kg z wynikiem 93 kg,

II miejsce w kat. OPEN 16-17 lat,

Rekord Polski w kat. wag. 67,5 kg w grupie wiekowej 16-17 lat z wynikiem   95 kg.

 

Przemysław Lipski w grupie wiekowej 18-19 lat w Wyciskaniu Sztangi Leżąc:

Reklama

I miejsce w kat. wag. 67,5 kg z wynikiem 90 kg,

IV miejsce w kat. OPEN 18-19 lat,

 

Zbigniew Turowski w grupie masters + 50 lat w Przysiadzie:

I miejsce w kat. wag. 90 kg z wynikiem 250 kg,

III miejsce w kat. OPEN masters + 50 lat,

Rekord Polski w kat. wag. 90 kg w grupie masters + 50 lat z wynikiem 250 kg, który wcześniej wynosił 170 kg.

 

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości