Zawodnicy Fight Club Łomża Patryk Nacewicz i Norbert Batogowski wywalczyli brązowe medale w III Grand Prix Polski w brazylijskim Jiu Jitsu. Zawody przeprowadzone zostału w sobotę 12 marca w Mińsku Mazowieckim.
- 12 marca wzięliśmy udział w zawodach III Grand Prix Polski w brazylijskim Jiu Jitsu, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy którzy zdobyli dwa brązowe medale - informuje trener Fight Club Łomża Damian Zorczykowski.
Brązowe krążki w Mińsku Mazowieckim zdobyli: Patryk Nacewicz w kategorii – 76 kilogramów senior w białych pasach oraz Norbert Batogowski +84 junior.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.