Reklama

Medalowa sobota pływaków UKS Butterfly [FOTO]

30/10/2023 07:42

W minioną sobotę młodzi pływacy UKS Butterfly rywalizowali w zawodach w Ostrołęce.

Na ostrołęckiej pływalni odbyły się „XII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu” , w których Łomżę reprezentowało 48 zawodników z roczników 2008-2014. Z imprezy nasi pływacy wrócili z 18 medalami: 9 złotych, 3 srebrne i 6 brązowych.

W  zawodach była rekordowa frekwencja 23 klubów, reprezentowanych przez 421 zawodników. 

Najlepszymi zawodnikami w swoich rocznikach zostali:

  • Kaja Kurpiewska - I miejsce 
  • Eliza Chrzanowska - I miejsce
  • Igor Darmetko - III miejsce
  • Ignacy Balkiewicz - II miejsce

 

Medaliści UKS Butterfly Łomża Medal Złoty 

100m grzbietowy i 100 klasyczny 16 lat BALKIEWICZ Ignacy 

100m motylkowy 16 lat  DARMETKO Igor 

Reklama

100m dowolny i 100 grzbietowy 15 lat CHRZANOWSKA Eliza 

100m dowolny, 100 grzbietowy i 100 motylek 14 lat KURPIEWSKA Kaja,

 50m grzbietowy 12 lat SZERSZUN Kornelia 

Medal Srebrny 

100m dowolny 15 lat DARMETKO Igor 

50m motylkowy 10 lat i młodsi WISZOWATY Hubert  

50m klasyczny 10 lat i młodsi PIEŃKOWSKA Kamila 

Medal Brązowy 

 50m grzbietowy 10 lat i młodsi WISZOWATY Hubert 

100m dowolny 13 lat KOPAŃCZYK Karina 

100m grzbietowy 15 lat ANTOSIUK Patrycja 

 50m klasyczny 10 lat i młodsi ALEKSANDROWICZ Lena 

 50m motylkowy 12 lat SZERSZUN Kornelia 

Reklama

50m motylkowy 10 lat i młodsi ALEKSANDROWICZ Lena 

 

W rywalizacji drużynowej łomżyński UKS Butterfly uplasował się na wysokim II miejscu.

 

źródło: nadesłane/ UKS Butterfly

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości