Reklama

Mercedes zderzył się z ciężarówką. Groźna kolizja przy wjeździe do miasta [FOTO]

30/01/2025 08:57

Dziś rano, około godziny 8:05, na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Na miejsce natychmiast skierowano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowy mercedes zderzył się z ciężarowym dafem. Analizując uszkodzenia pojazdów, można przypuszczać, że kolizja miała miejsce podczas wyjazdu osobówki z alei Piłsudskiego. Siła uderzenia sprawiła, że mercedes zatrzymał się na pobliskiej polanie, natomiast cysterna zatrzymała się kilka metrów za skrzyżowaniem.

Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Służby ratunkowe szybko zabezpieczyły miejsce kolizji, a policja zajęła się ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku. Ruch w rejonie skrzyżowania był przez pewien czas utrudniony.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/01/2025 09:01
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości