Dzisiaj po godzinie 19 na drodze krajowej nr 61, a dokładnie w miejscowości Miastkowo, doszło do pożaru samochodu osobowego, którym podróżowały trzy osoby.
Zgłoszenie o aucie, płonącym na skrzyżowaniu w Miastkowie, łomżyńskie służby otrzymały około godz. 19.15. Na miejsce zdarzenia skierowane zostały dwa zastępy straży pożarnej – jeden z OSP Miastkowo, a drugi z PSP w Łomży oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że skoda octavia, którą od strony Nowogrodu podróżowała trzyosobowa rodzina, najprawdopodobniej uległa samozapłonowi. Ogień wybuchł w trakcie jazdy. Kierowca zatrzymał się i wraz z pasażerami niezwłocznie opuścił palący się samochód. Akcja gaśnicza rozegrała się na jednym pasie jezdni. Ostatecznie spaleniu uległa tylko komora silnika osobowej skody.
Na szczęście, nikt z pasażerów nie doznał obrażeń. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające dokładne okoliczności zdarzenia.