Reklama

Michał Sobieski ponownie w Łomżyńskim Klubie Sportowym

22/01/2021 07:36

Michał Sobieski został zawodnikiem ŁKS-u 1926 Łomża. "Witamy Michała ponownie w Łomży i liczymy na ostrą rywalizację o pozycję w bramce Łomżyńskiego Klubu Sportowego" - czytamy na stronie klubu.

Niespełna 20-letni bramkarz jest wychowankiem Młodzieżowego ŁKS-u, w 2019 roku związał się jednak ze Stomilem Olsztyn i z tego Klubu zostanie wypożyczony do ŁKS-u do końca obecnego sezonu. Pierwszoligowy zespół z Olsztyna wypożyczał wcześniej Michała dwukrotnie do III-ligowego Huraganu Morąg.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu ŁKS poinformował o powrocie Patryka Szymańskiego:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama