Reklama

Mieszkaniec Łomży aresztowany na 3 miesiące – grozi mu 10 lat więzienia

21/08/2025 08:31

Nawet do 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Łomży, przy którym znaleziono ponad 100 gramów narkotyków.

Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje postępowanie przygotowawcze przeciwko Krzysztofowi K., podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy o wadze 124,41 grama netto oraz środka odurzającego w postaci marihuany o wadze 0,67 grama netto.

– Krzysztof K. to 44-letni mieszkaniec Łomży, który został zatrzymany w miejscu zamieszkania 8 sierpnia około godziny 18:00 – przekazała Małgorzata Kosiorek-Soboń z Prokuratury Rejonowej w Łomży.

11 sierpnia 2025 roku, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Reklama

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Łomży Aktualizacja: 21/08/2025 08:43
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości