Wczoraj mieszkaniec powiatu łomżyńskiego (co udało się ustalić po numerach rejestracyjnych pojazdu) wjechał w drzewo w Gminie Troszyn. Kierowca, który spowodował wypadek, zbiegł z miejsca zdarzenia.
Wczoraj po godzinie 18:00 we wsi Mieczki-Ziemaki w Gminie Troszyn kierowca fiata qubo wjechał w drzewo. Prawdopodobnie sprawcą zdarzenia był mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, co wynika z numerów rejestracyjnych pojazdu. Ostrołęccy policjanci szukają kierowcy fiata.
- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący fiatem na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Ustalono już tożsamość właściciela pojazdu. Policjanci ustalają również kto w momencie zdarzenia siedział za kierownicą samochodu - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Reklama
Policja prosi, aby :
Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub wiedzą kto kierował fiatem w chwili zdarzenia, pilnie skontaktowały się z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu 47 704 14 24, ogólnopolskim numerem tel. 112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.