Reklama

Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego uderzył w drzewo i uciekł pieszo [FOTO]

09/04/2024 08:14

Wczoraj mieszkaniec powiatu łomżyńskiego (co udało się ustalić po numerach rejestracyjnych pojazdu) wjechał w drzewo w Gminie Troszyn. Kierowca, który spowodował wypadek, zbiegł z miejsca zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 18:00 we wsi Mieczki-Ziemaki w Gminie Troszyn kierowca fiata qubo wjechał w drzewo. Prawdopodobnie  sprawcą zdarzenia był mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, co wynika z numerów rejestracyjnych pojazdu. Ostrołęccy policjanci szukają kierowcy fiata.

- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący fiatem na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Ustalono już tożsamość właściciela pojazdu. Policjanci ustalają również kto w momencie zdarzenia siedział za kierownicą samochodu - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

Policja prosi, aby :

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub wiedzą kto kierował fiatem w chwili zdarzenia, pilnie skontaktowały się z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu 47 704 14 24, ogólnopolskim numerem tel. 112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

Źródło: mojaostroleka.pl Aktualizacja: 09/04/2024 08:29
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości