Reklama

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej MOSiR Łomża 2021 [FOTO]

06/12/2021 10:25

5 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej MOSiR Łomża. W zmaganiach brało udział sześćdziesiąt dziewcząt.

Na hali II LO w Łomży spotkało się aż sześć zespołów:  MOSiR Łomża, Akademia Sportu Falcon Sokółka, KS Włókniarz Białystok Kobiety, Kibice KS Jantar Ostrołęka oraz GKS Forty Piątnica - sekcja żeńska Jak podaje MOSiR, turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, a sportowym zmaganiom dziewcząt żywiołowo dopingowali zebrani kibice.

"Każdy kto w te niedzielne popołudnie zawitał na trybunach hali 2LO, mógł na własne oczy zobaczyć, że nie tylko chłopcy potrafią grać w piłkę! Składne akcje, piękne bramki i zaciętość godna profesjonalnych sportowców, te elementy towarzyszyły niemal każdemu spotkaniu"

Reklama

Dla każdego z zespołów organizatorzy przygotowali pamiątkowy puchar, a młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła uhonorowani zostali medalami, słodką mikołajkową niespodzianką i biletami do Parku Wodnego, wręczonymi przez dyrektora MOSiR Andrzeja Modzelewskiego oraz radnego Artura Nadolnego. Trenerzy wspólnie z sędziami i organizatorami wybrali po jednej zawodniczce z każdego zespołu, która otrzymała statuetkę dla najlepszego zawodnika zespołu w turnieju.

Wśród wyróżnionych znalazły się:

  • Narolewska Aniela - MOSiR Łomża (zieloni)
  • Oleksy Amelia - MOSiR Łomża (niebiescy)
  • Kwiatkowska Lena - Forty Piątnica
  • Jastrzębska Maria - Jantar Ostrołęka
  • Bobowska Laura - Włókniarz Białystok
  • Miszczuk Nikola - Falcon Sokółka

 

Źródło: MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości