5 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej MOSiR Łomża. W zmaganiach brało udział sześćdziesiąt dziewcząt.
Na hali II LO w Łomży spotkało się aż sześć zespołów: MOSiR Łomża, Akademia Sportu Falcon Sokółka, KS Włókniarz Białystok Kobiety, Kibice KS Jantar Ostrołęka oraz GKS Forty Piątnica - sekcja żeńska Jak podaje MOSiR, turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, a sportowym zmaganiom dziewcząt żywiołowo dopingowali zebrani kibice.
"Każdy kto w te niedzielne popołudnie zawitał na trybunach hali 2LO, mógł na własne oczy zobaczyć, że nie tylko chłopcy potrafią grać w piłkę! Składne akcje, piękne bramki i zaciętość godna profesjonalnych sportowców, te elementy towarzyszyły niemal każdemu spotkaniu"
Reklama
Dla każdego z zespołów organizatorzy przygotowali pamiątkowy puchar, a młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła uhonorowani zostali medalami, słodką mikołajkową niespodzianką i biletami do Parku Wodnego, wręczonymi przez dyrektora MOSiR Andrzeja Modzelewskiego oraz radnego Artura Nadolnego. Trenerzy wspólnie z sędziami i organizatorami wybrali po jednej zawodniczce z każdego zespołu, która otrzymała statuetkę dla najlepszego zawodnika zespołu w turnieju.
Wśród wyróżnionych znalazły się:
Źródło: MOSiR