Miłosz Chludziński - zawodnik MŁKS-u Łomża został powołany do kadry województwa podlaskiego w roczniku 2012. Konsultacje kadry odbędą się 10 grudnia w Wasilkowie.
Na co dzień Miłosz trenuje i rywalizuje z kolegami o rok starszymi. Jest zawodnikiem rocznika 2011 w MŁKS Łomża. Klubowym trenerem młodego piłkarza jest Tomasz Staniórski, który podkreśla jego wszechstronność i zaangażowanie.
- Nie chcę w tym wieku mówić o pozycji, na której gra. Miłosz to bardzo uniwersalny zawodnik, posiada duże umiejętności techniczne, jest pracowity i świetnie radzi sobie w pojedynkach jeden na jeden - mówi Tomasz Staniórski, trener młodego zawodnika.
Miłosz jest młodszym bratem Dawida Chludzińskiego, który już zadebiutował w III lidze w pierwszym zespole ŁKS-u Łomża.
To kolejne powołanie dla zawodnika MŁKS-u Łomża, który konsekwentnie rozwija swoje umiejętności i robi postępy zarówno w klubie, jak i na szczeblu wojewódzkim.