Bardzo dobrze zaprezentowały się łomżyńskie szkoły podstawowe w mistrzostwach grupy zachodniej (zawody rejonowe) w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody zostały przeprowadzone w czwartek 26 marca 2015 roku na terenach nadnarwiańskich w okolicach Hotelu „Zbyszko" pod Nowogrodem.
W zawodach rywalizowało ze sobą około 30 szkół grupy zachodniej woj. podlaskiego. W kategorii dziewcząt I miejsce uzyskała SP 7 Łomża, a IV miejsce SP 9 Łomża, natomiast wśród chłopców SP 9 Łomża zajęła II miejsce, SP 7 Łomża była III, a SP 5 ukończyła zawody na V miejscu.
Wszystkie wymienione zespoły reprezentować będą nasze miasto w zawodach mistrzostw województwa i w kwietniu walczyć będą o medale igrzysk województwa podlaskiego.
Skład zespołu chłopców sp 9 łomża – Buczyński Wiktor, Siwik Jakub, Jurkowski Konrad, Kowalczyk Krystian, Mściwujewski Szymon, Andrzejczyk Filip, Sulkowski Mateusz, Tolzdorf Szymon, Szabłowski Łukasz, Olszewski Maciek – trener Wojciech Kamiński; dziewczęta SP 9 Łomża – Dąbrowska Weronika, Piotrowska Weronika, Jankowska Natalia, Plona Wiktoria, Zysk Martyna, Łukawska Alicja, Książek Zofia, Korytkowska Aleksandra, Konopka Katarzyna, Staszewska Dominika, Grzymała Weronika, Mieczkowska Patrycja, Komorowska Dominika – trener Łukasz Kurowski.