Reklama

Mistrzowie województwa z BKS Tiger [FOTO]

07/03/2016 06:04

Siedmiu zawodników Bokserskiego Klubu Sportowego "Tiger" z Łomży wystartowało w sobotę i niedzielę w mistrzostwach Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego w Białymstoku. Sześciu z nich powróciło do Łomży z tytułami mistrzów województwa.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli:

młodzicy: Adrian Dąbrowski (42 kg), Miłaszewski Maksymilian (62 kg), Piotr Dominikowski (65 kg), Filip Zalewski (+75 kg); junior młodszy: Adrian Oleksiej (60 kg); junior: Karol Kulikowski (49 kg) - awans na Mistrzostwa Polski.

Słabiej tym razem poszło Marcinowi Kapelewskiemu, który nie zdołał wywalczyć awansu.

W mistrzostwach wzięło 62 zawodników z 9 klubów. Trenerami młodych pięściarzy są Marcin Fabiszewski, który jednocześnie jest drugim trenerem kadry młodzików i juniorów młodszych Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego oraz Daniel Maleszewski i Mateusz Gawęcki, którzy w ubiegłym roku zdobyli uprawnienia instruktorskie i zajmują się w łomżyńskim klubie szkoleniem młodszych kolegów.

Reklama

Jak przyznaje Zbigniew Maleszewski, tym razem postawił on na młodych, rozpoczynających pracę jako szkoleniowcy instruktorów, a sam występował na zawodach tylko w roli prezesa POZB.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości