Podopieczne Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego kontynuują swoją serię zwycięstw w Mazowieckiej Lidze U-12.
Wygrana 78:36 z MUKS-em Piaseczno była 17. zwycięstwem z rzędu. Ekipie został jeszcze jeden mecz, ale i tak mają zagwarantowane pierwsze miejsce!
- To był bardzo długi sezon, ale udany. Udowodniliśmy, że jesteśmy bardzo dobrym zespołem, który może powalczyć w przyszłym roku w mistrzostwach Polski. Chciałbym z całego serca podziękować Marcinowi Baczewskiemu za umożliwienie gry w tym sezonie w lidze mazowieckiej. To dzięki niemu nasz zespół mógł się rozwijać. Dziękujemy jeszcze raz za okazane wsparcie - mówi Marcin Piotrowski.
Reklama
Szkoleniowiec dodaje, iż przed zespołem przygotowania do finału szkolny rozgrywek. Już 29 maja w Białymstoku nasze powalczą o awans do finału krajowego, który odbędzie się w Gdyni.
UKS 4 Łomża - MUKS Piaseczno 78:36 (18:5, 26:7, 19:13, 15:11)
UKS 4 Łomża: Laszkowska 6, Ołdakowska, Pupik 11, Zalewska, Załęcka 11, Żyznowska 5, Wybraniak 8, Trzonkowska 15, Wysocka 6, Taraszkowska 7, Nowacka 2, Fraszczyk 7, Zapert.