Reklama

Mistrzynie z Łomży!

Podopieczne Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego kontynuują swoją serię zwycięstw w Mazowieckiej Lidze U-12.

Wygrana 78:36 z MUKS-em Piaseczno była 17. zwycięstwem z rzędu. Ekipie został jeszcze jeden mecz, ale i tak mają zagwarantowane pierwsze miejsce!

- To był bardzo długi sezon, ale  udany. Udowodniliśmy, że jesteśmy bardzo dobrym zespołem, który może powalczyć w przyszłym roku w mistrzostwach Polski.  Chciałbym z całego serca podziękować Marcinowi Baczewskiemu za umożliwienie gry w tym sezonie w lidze mazowieckiej. To dzięki niemu nasz zespół mógł się rozwijać. Dziękujemy jeszcze raz za okazane wsparcie - mówi Marcin Piotrowski.

Reklama

Szkoleniowiec dodaje, iż przed zespołem przygotowania do finału szkolny rozgrywek. Już 29 maja w Białymstoku nasze powalczą o awans do finału krajowego, który odbędzie się w Gdyni.

UKS 4 Łomża - MUKS Piaseczno 78:36 (18:5, 26:7, 19:13, 15:11)
UKS 4 Łomża:
Laszkowska 6, Ołdakowska, Pupik 11, Zalewska, Załęcka 11, Żyznowska 5, Wybraniak 8, Trzonkowska 15, Wysocka 6, Taraszkowska 7, Nowacka 2, Fraszczyk 7, Zapert.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości